STARSZE AKTUALNOŚCI

SZANOWNI PAŃSTWO, drodzy użytkownicy kompleksu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy... OTWIERAMY SIĘ DLA WAS!
Zgodnie z wytycznymi rządu od poniedziałku, 4 maja, OSiR Brodnica wznawia funkcjonowanie i otwiera się na mieszkańców Brodnicy!
Z uwagi na zaistniałą sytuację, a także rekomendacje Ministerstwa Sportu, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zasad bezpieczeństwa i ograniczeń, zarówno dla pracowników OSiR w Brodnicy, jak i dla Was, naszych klientów. Obowiązują one do odwołania. W tym trudnym czasie będziemy zmuszeni do weryfikacji ich respektowania, a w skrajnych przypadkach do żądania opuszczenia obiektu przez osoby, które nie przestrzegają zaleceń. Pamiętajcie, że trzymanie się zasad ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie wytycznych. Dyrektor OSiR w BRODNICY, Maciej Rżeński
 
ZASADY KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW OSiR w Brodnicy:

Dostępne są skatepark, przystań kajakowa, hala widowiskowo-sportowa oraz sale gimnastyczne. Zamknięte pozostają: siłownia, kręgielnia, zawieszone są zajęcia fitness. Zapoznajcie się proszę z wytycznymi ministerstwa sportu, dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych i zapraszamy!👏💪🎾⚽️🏀🛹🤼‍♀️🤾‍♂️

1. Osoby korzystające z boisk, stadionu lekkoatletycznego, skateparku, kortów tenisowych oraz hali widowiskowo-sportowej nie muszą zasłaniać twarzy. Poza wymienionymi wyżej obiektami bezwzględnie należy używać maseczek, również w toalecie.

2. Obowiązuje bezwzględny nakaz zachowania dystansu społecznego (2 m.)

3. Boiska czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21.30, w sobotę od 8.00-20.00, wg harmonogramu rezerwacji (boisko dostępne dla użytkowników indywidualnych tylko w godzinach wolnych od zajęć klubowych). W niedziele - od 12:00 do 20:00. Na boisku mogą przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 22 osoby (+ 4 trenerów). Dopuszcza się podział boiska na dwie części, z zachowaniem strefy buforowej, o szerokości 5 m, przy czym na każdej połowie może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 16 osób (+3 trenerów).

4. Stadion lekkoatletyczny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, w sobotę od 8.00-20.00, wg harmonogramu rezerwacji (dostępny dla użytkowników indywidualnych tylko w godzinach wolnych od zajęć klubowych). W niedziele - od 12:00 do 20:00. Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy zgłaszają się u obsługi stadionu. Na stadionie lekkoatletycznym w tym samym czasie może przebywać maksymalnie 14 osób (+ 1 trener).

5. Korty tenisowe czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-21:30, w sobotę od 8.00-20.00, wg harmonogramu rezerwacji, a w niedzielę - od 12:00 do 20:00. Na jednym korcie mogą znajdować się maksymalnie 4 osoby (5 z trenerem). Obowiązuje zakaz prowadzenia zajęć grupowych powyżej 4 osób.

6. Skatepark czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00, w niedziele - od 12:00 do 20:00. Na terenie skateparku może przebywać w tym samym czasie maksymalnie 14 osób.

7. Hala widowiskowo-sportowa oraz sale sportowe czynne od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-22:00, wg harmonogramu rezerwacji, a w niedziele - od 12:00 do 20:00. Na hali widowiskowo-sportowej mogą jednocześnie przebywać maksymalnie 32 osoby (+ 3 trenerów), natomiast na sali sportowej do 300 m. kw. - maksymalnie 12 osób (+ 1 trener).

8. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Ręce odkażamy systematycznie.

9. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego. Wyjątek stanowią toalety, znajdujące się w holu OSiR.

10. Skrócone o 15 minut zostają wszystkie rezerwacje, aby umożliwić wymianę graczy na boisku, bez ryzyka mijania się. Następni gracze mogą wejść na boisko dopiero w momencie opuszczenia go przez poprzedników.

11. Obowiązuje nakaz korzystania z własnego sprzętu, tj. znaczniki, piłki i małe bramki. OSiR w BRODNICY nie wypożycza sprzętu!

12. Ponieważ szatnie są zamknięte, konieczne jest przyjście na obiekt w stroju sportowym. Jednocześnie przypominamy o konieczności gry w odpowiednim, sportowym obuwiu.

13. Do dyspozycji uczestników zajęć sportowych jest płyn dezynfekcyjny, dostępny przy wejściach na boisko, stadion lekkoatletyczny, korty tenisowe oraz w budynku OSiR.

14. Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania na terenie obiektów OSiR w Brodnicy rodziców zawodników, ze względu na konieczność ograniczenia liczby osób przebywających na jego terenie.

15. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.

16. Za przestrzeganie wszelkich zaleceń, przez wszystkich uczestników gry odpowiada osoba dokonująca rezerwacji, opiekun lub trener.

17. Powyższe wytyczne wprowadza się na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie ma od nich żadnego odstępstwa.

Jeśli macie jakieś pytania przejrzyjcie najpierw informacje na https://www.gov.pl/…/sport/iii-etap---pytania-i-odpowiedzi✌️

 

OBIEKTY OSIR

 • OBIEKTY - SYNTETYCZNE BOISKO PIŁKARSKIE
  OBIEKTY - SYNTETYCZNE BOISKO PIŁKARSKIE
 • OBIEKTY - HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA
  OBIEKTY - HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA
 • OBIEKTY - STADION MIEJSKI
  OBIEKTY - STADION MIEJSKI
 • OBIEKTY - SIŁOWNIA
  OBIEKTY - SIŁOWNIA
 • OBIEKTY - KORTY TENISOWE
  OBIEKTY - KORTY TENISOWE
 • OBIEKTY - SAUNA
  OBIEKTY - SAUNA
 • OBIEKTY - SKATEPARK
  OBIEKTY - SKATEPARK
 • OBIEKTY - PRZYSTAŃ KAJAKOWA
  OBIEKTY - PRZYSTAŃ KAJAKOWA
 • OBIEKTY - KRĘGIELNIA
  OBIEKTY - KRĘGIELNIA
 

WSPÓŁPRACA